Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Skarpetki dla Pieska DYLAN Puppia granatowe

Nowy produkt

35,00 zł Brutto

Komfort oraz ochrona przed podrażnieniami są ważne szczególnie dla wrażliwych łapek psa. Ta część ciała jest narażona na kontakt z wieloma, chropowatymi lub ostrymi krawędziami zarówno na zewnątrz, jak i w domu czy mieszkaniu. Stąd praktycznym uzupełnieniem są właśnie granatowe skarpetki Dylan Puppia, wykonane z elastycznego, miękkiego poliestru. Pupil będzie prezentował się w nich niezwykle efektownie, a co najważniejsze zyska optymalne zabezpieczenie. Jest to także asekuracja przed konsekwencjami przypadkowych urazów, w tym: skaleczeniami, zadrapaniami czy silniejszymi otarciami. Dodatkiem mogą być również dopasowane botki. Skarpetki są dostępne w rozmiarach: S, M oraz L. Tabela prezentuje ich dokładną długość i szerokość.

Skarpetki dla Pieska Dylan Puppia chronią przed poślizgiem

Prezentowane artykuły dla czworonoga są także przydatne w domu. Wszystko z uwagi na specyfikę podłoża, którym mogą być panele, drewno czy terakota. Zwłaszcza przy braku dywanu lub wykładziny oraz wcześniejszym myciu i czyszczeniu łapy psa mogą tracić właściwą stabilność. Warto pamiętać, że tego typu sytuacje w dłuższym okresie mogą wpływać na zachowanie czworonoga. Może stać się bardziej nerwowy i poirytowany. Doskonała jakość wykonania skarpetek sprawi, że pies, nawet mając początkowe opory, po pewnym czasie je zaakceptuje. Produkt jest odporny na nadmierne rozciąganie i rozdarcia. Będzie idealnie dopasowany do różnorodnej, psiej aktywności.

Antypoślizgowe skarpetki dla Pieska 

Ogrzeją stopy Twojego maluszka oraz zabezpieczą przed urazami. Idealnie sprawdzają się w przypadku posiadania w domu podłóg- twój Piesek nie będzie się ślizgał i przewracał ;)

Materiał: 100% polyester 

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Nasze newsy z Instagram