Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Petosan - antybakteryjny czyścik do zębów

Chwilowy brak w magazynie

Nowy produkt

29,90 zł Brutto

Czyścik do zębów wykonany z antybakteryjnej, specjalnej tkaniny z mikrofibry. Pomaga usuwać osad i bakterie z jamy ustnej pieska. Zapewnia proste i łatwe czyszczenie zębów oraz przestrzeni między nimi. Delikatny materiał ułatwia manewrowanie palcem w pysku psa i dosięgnięcie do wszystkich szczelin. Delikatny materiał doskonale nadaje się do stosowania u szczeniąt i psów starszych - nie podrażnia jamy ustnej i dziąseł tak jak plastikowe szczoteczki.

Przyzwyczajanie do szczotkowania zębów: 
Używanie czyścika jest idealne do przyzwyczajania psa do regularnego czyszczenia zębów szczoteczką. Używaj czyścika codziennie przez 7 dni, następnie zastąp go do szczoteczką do zębów z podwójna główką.

Stosowanie i czyszczenie: 
Zwilż czyścik wodą, nałóż na palec wskazujący i zabezpiecz przed spadaniem poprzez nałożenie pętelki na palec środkowy. Delikatnie pocieraj zęby i dziąsła bez dociskania czyścika. W trakcie użycia, opłucz czyścik parokrotnie chłodną wodą. Po użyciu dokładnie wypłucz i powieś do wyschnięcia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: