Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sweterek dla Psa Milk&Pepper Matelot Sweater

Nowy produkt

141,00 zł Brutto

Zamiast 235,00 zł

-40%

Obniżka!

Sweterek dla psa Milk&Pepper Matelot Sweater pochodzi z kolekcji dedykowanej nie tylko zwolennikom żeglarstwa i ich pupilom. Małe i średnie czworonogi doskonale odnajdą się w tym ubranku dla psa, ponieważ zapewnia ono tak ważny komfort i swobodę ruchową.

Sweterek ma golf, na którym umieszczono dwa niewielkie zapięcia. Produkt charakteryzuje się wzorem w stylu marynarskim i posiada beżowo-granatowe barwy. Umieszczona naszywka z napisem „Yachting Milk&Pepper” dodatkowo oddaje morski charakter wdzianka.

Sweterek dla psa Milk&Pepper Matelot Sweater na podróże małe i duże

Sweterek dla psa Milk&Pepper Matelot Sweater będzie idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju podróże, te małe i te duże. Sprawdzi się zarówno podczas spaceru, jak i wycieczki samochodowej lub wyprawy morskiej.

Niezależnie od miejsca odzież ta zagwarantuje, że każdy mały i średni piesek nie zmarznie i będzie czuł się naprawdę dobrze. A dobre samopoczucie naszego zwierzątka przekłada się na nasze własne.

Sweterek dla psa Milk&Pepper Matelot Sweater na lata

Sweterek dla psa Milk&Pepper Matelot Sweater to jednorazowa inwestycja, która przełoży się na lata. Każdy posiadacz czworonoga, w szczególności pieska niewielkich gabarytów, wie, jak istotne jest dbanie o jego zdrowie i to pod każdym względem.

Ubranko Milk&Pepper ochroni naszego przyjaciela, a on w podziękowaniu odwdzięczy się bezwarunkową miłością i oddaniem. Nie można wyobrazić sobie lepszej zapłaty niż uczucie zwierzątka do właściciela.

Pierwsza kolumna SIZE- to nazwa rozmiaru

Druga kolumna BODY LENGTH- to długość pieska od szyjki do początku ogonka. Powinna być delikatnie krótsza lub idealnie taka sama jak podana w tabelce. Nie należy znacznie przekraczać tej wartości gdyż kurteczka będzie wystawała za pieska i nie pozwoli swobodnie unieść ogonka ;)

CHEST GIRTH trzecia kolumna to obwód w klatce piersiowej- jeśli nie jest to pojedyncza cyfra tylko zakres, oznacza to, że kurtka posiada dwa rzędy guziczków a co za tym idzie obwód można podanym zakresie regulować lub materiał rozciąga się w podanym zakresie. Obwód w tabelce nigdy nie może być mniejszy od obwodu Pieska. Jeśli obwód waszego pieska waha się pomiędzy dwoma rozmiarami należy wybrać większy ;) często pod kurtkę zakładamy jeszcze t-shirt, sweterek lub szelki i na to również potrzebne jest miejsce 

NECK GIRTH- ostatnia kolumna to obwód w szyi- na ten rozmiar zwracamy uwagę najmniej. Jeśli poprawnie dobierzemy długość i obwód w klatce piersiowej- obwód szyi najprawdopodobniej będzie idealnie pasował na Pupila ;)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasze newsy z Instagram