Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Świąteczny Sweterek dla Psa Milk&Pepper ARCTIC

Nowy produkt

102,50 zł Brutto

Zamiast 205,00 zł

-50%

Świąteczny sweterek dla psa Milk&Pepper Arctic to interesująca propozycja pochodząca z najnowszej kolekcji, skierowana do właścicieli małych i średniej wielkości piesków. Żakardowe wdzianko w kolorze szarym z białymi kropkami ozdobione zostało na grzbiecie pingwinkiem wykonanym z cekinów oraz futerkowym pomponem. Jest elastyczne, przez co w łatwy sposób można je zarówno założyć, jak i zdjąć oraz dopasować do ciała czworonoga.

Świąteczny sweterek dla psa Milk&Pepper Arctic idealny na zimę

Świąteczny sweterek dla psa Milk&Pepper Arctic jest idealny na zimę, kiedy na zewnątrz panuje chłód. Ubranko doskonale sprawdzi się podczas okresu bożonarodzeniowego, w otoczeniu ozdób choinkowych. Mali i średni czworonożni przyjaciele z pewnością docenią ciepło oraz komfort noszenia takiej odzieży. Tym bardziej że okres zimowy i ujemne temperatury mogą naprawdę dać im się we znaki.

Świąteczny sweterek dla psa Milk&Pepper Arctic na spacery

Świąteczny sweterek Milk&Pepper Arctic uzupełni stylizację piesków, niezależnie od tego, czy wybieramy się na krótkie, czy też nieco dłuższe spacery. Będzie także wspaniały podczas zimowych podróży samochodem lub innymi środkami transportu. Wdzianko nie krępuje ruchów, dlatego też pieski mogą swobodnie poruszać się w swoim własnym tempie. Wystarczy odpowiednio dobrać rozmiar ubrania dla pieska do wymiarów pupila, aby mógł cieszyć się pełnią świąteczno-zimowego czasu wraz ze swoimi ukochanymi właścicielami. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy tabelę pomocną w doborze rozmiaru. Przed zamówieniem musisz więc zmierzyć: długość pieska (od szyi do początku ogonka), obwód w klatce piersiowej oraz obwód w szyi.

Pierwsza kolumna SIZE- to nazwa rozmiaru

Druga kolumna BODY LENGTH- to długość pieska od szyjki do początku ogonka. Powinna być delikatnie krótsza lub idealnie taka sama jak podana w tabelce. Nie należy znacznie przekraczać tej wartości gdyż kurteczka będzie wystawała za pieska i nie pozwoli swobodnie unieść ogonka ;)

CHEST GIRTH trzecia kolumna to obwód w klatce piersiowej- jeśli nie jest to pojedyncza cyfra tylko zakres, oznacza to, że kurtka posiada dwa rzędy guziczków a co za tym idzie obwód można podanym zakresie regulować lub materiał rozciąga się w podanym zakresie. Obwód w tabelce nigdy nie może być mniejszy od obwodu Pieska. Jeśli obwód waszego pieska waha się pomiędzy dwoma rozmiarami należy wybrać większy ;) często pod kurtkę zakładamy jeszcze t-shirt, sweterek lub szelki i na to również potrzebne jest miejsce 

NECK GIRTH- ostatnia kolumna to obwód w szyi- na ten rozmiar zwracamy uwagę najmniej. Jeśli poprawnie dobierzemy długość i obwód w klatce piersiowej- obwód szyi najprawdopodobniej będzie idealnie pasował na Pupila ;)

Produkty powiązane