Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Smycze dla Chihuahua

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

W okresie szczenięctwa niemal każdy pies rozpoczyna naukę chodzenia na smyczy. To bardzo ważna umiejętność, która ma ogromne znaczenie w czasie licznych spacerów. Wykorzystanie smyczy dla Chihuahua zapewni mu nie tylko bezpieczeństwo, ale sprawi, że poczuje komfort w miejskim zgiełku. W naszym sklepie internetowym Little Heroes znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji różniących się stylem, ilością zdobień i przede wszystkim kolorem. Polecamy zapoznanie się już dziś z unikalną ofertą produktów dla Twojego pupila!

Jak rozpocząć przygodę ze smyczą?

Nie jest to zadanie należące do niemożliwych, jednak wymaga konkretnego przygotowania i właściwego podejścia ze strony właściciela. Ważne, aby psy czuły się w tym czasie bezpiecznie. Smycze przeznaczone dla czworonoga, na przykład dla Chihuahua, wprowadzamy dopiero po okresie jego adaptacji z obrożą. To pierwszy krok, jaki musi opanować. W większości przypadków wystarczy tydzień jej użytkowania i można wprowadzić smycz dla psa.  Drugi krok adaptacji obejmuje swobodne chodzenie na smyczy podczas spacerów. Okres ten powinien uwzględniać charakter naszego czworonoga oraz jego umiejętność opanowywania nowych czynności. Po tym czasie przychodzi moment na przejście do trzeciego etapu - właściwej nauki chodzenia na smyczy. Doskonalone są wówczas umiejętności chodzenia we właściwym kierunku. Wielu specjalistów uważa, że dla Chihuahua wystarczy tydzień, aby opanować nową czynności.

Specjalnie przygotowana dla Państwa oferta smyczy w Little Heroes

Warto podkreślić, że zwlekanie z nauką chodzenia psa na smyczy utrudni jego właścicielowi ten trening. Bez względu jednak na wybrany moment, musimy uwzględnić indywidualne cechy naszego pupila, dając mu tym samym czas na przyzwyczajenie się do obroży, smyczy i opanowanie tej czynności. Takie podejście sprawi, że Twój  Chihuahua będzie lubił spacery na smyczy. W ich trakcie będzie również zachowywał się poprawnie.

Z myślą o licznych gustach i preferencjach przygotowaliśmy szeroką ofertę smyczy przeznaczonej dla Chihuahua. Jesteśmy przekonani, że z nami stworzycie idealny zestaw na długie spacery, składający się z obroży, smyczy oraz ubranka z naszego sklepu internetowego Little Heroes! Dbamy, aby oferowane produkty były najwyższej jakości oraz dostępne w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy!