Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Smycze dla Yorka

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Spacer to wyjątkowo przyjemna aktywność dla większości z nas, a w przypadku posiadania czworonoga - również obowiązek. Jest to ważny moment, gdyż pozwala wzmocnić więź między właścicielem a jego psiakiem. Jednocześnie to czas na wspólny relaks bardzo często na łonie natury, co ma pozytywny wpływ na obie stron. Nieodzownym elementem każdego spaceru jest smycz dla Yorka, która niewątpliwie wpływa na jego bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu internetowego Little Heroes znajdziesz między innymi wiele atrakcyjnych smyczy dla swojego pupila. Zapraszamy!

Jaka smycz dla naszego psa będzie najlepsza?

Rynek oferuje wiele rozwiązań, podobnie jak i nasz sklep internetowy Little Heroes. Posiadamy szeroki wachlarz funkcjonalnych i komfortowych produktów dedykowanych małym rasom psów. Wybór smyczy dla Yorka jest ważnym momentem, gdyż wpływa na komfort codziennych spacerów. Często wybierany rodzajem jest automatyczny, zwany również klasycznym. W czasie spaceru w sposób machinalny długość smyczy psa skraca się i wydłuża w miarę potrzeb. Smycz typu flexi cały czas pracuje i pozwala psu na znacznie więcej, jednocześnie w opinii wielu użytkowników - uczy także szarpania, co nie jest efektem pożądanym. Dokonując zakupu właściwej naszemu pupilowi smyczy, powinniśmy dobrać ją jak najbardziej indywidualnie względem jego potrzeb i predyspozycji. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji, z miłą chęcią doradzimy! Życzymy udanych zakupów!

Tak atrakcyjny asortyment znajdziecie tylko w Little Heroes!

Wiemy, jak różnorodne są potrzeby czworonogów oraz ich właścicieli, dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele produktów różniących się między sobą przeznaczeniem, długością, kolorem i motywem. Uzupełnieniem każdej smyczy dla Yorka jest obroża, również dostępna w ofercie. Polecamy zapoznanie się z naszym całym asortymentem - z pewnością każdy z klientów znajdzie interesujący produkt. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny! Przekonaj się już dziś!