Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Obroże dla Chihuahua

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Obroża dla psa to niezbędny element, który powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdego właściciela. Nawet niewielkie psy, takie jak Chihuahua, powinny chodzić na spacery w obroży i na smyczy. Wynika to zarówno ze względów prawnych, jak również zapewnienia zwierzęciu maksymalnego bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu posiadamy obroże dla Chihuahua, które wyróżniają się doskonałym zastosowaniem podczas codziennych przechadzek.

Komfort i bezpieczeństwo dla psa

Dokonując wyboru obroży, nie należy zwracać uwagi jedynie na aspekty wizualne. Ważny jest przede wszystkim materiał, z którego wykonany został produkt, a także jego jakość. Ma to bardzo duży wpływ na zapewnienie odpowiedniego komfortu zwierzęciu, a jest to element, na którym powinno zależeć każdemu, odpowiedzialnemu właścicielowi. Pamiętamy, że pies może spędzać w obroży sporo czasu, gdyż jest ona wykorzystywana na co dzień. Bardzo dobrze sprawdzają się obroże skórzane - charakteryzują się odpowiednią wytrzymałością, dzięki czemu nie zachodzi niebezpieczeństwo, że pies zerwie ją podczas spaceru. Dobrze, jeśli została dodatkowo podszyta od spodu materiałem z polaru, filcu lub ekoskóry.

Właściwy wybór obroży dla Chihuahua

Wybierając obrożę dla Chihuahua, należy odpowiednio dobrać jej wielkość. Nie powinna uciskać szyi psa, gdyż może to powodować silny dyskomfort a nawet ból podczas spacerów, stanowiąc zagrożenie dla jego zdrowia. Nie może być także zbyt luźna, ponieważ nasz podopieczny mógłby się z niej wyswobodzić. W przypadku niewielkiego psa szerokość paska powinna być równie niewielkich rozmiarów, gdyż zbyt szeroki może blokować swobodne ruchy szyi, głowy czy tułowia. Dostępne w ofercie sklepu Little Heroes obroże dla Chihuahua zapewniają zwierzęciu maksymalny komfort, przez co codzienne spacery stają się czystą przyjemnością. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów będzie zadowolony z dokonanych zakupów. Wybierając akcesoria dla swojego psa, stawiaj na najlepszą jakość!