Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Szczoteczki do zębów dla psa

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Uwielbiasz go przytulać, głaskać, a nawet i całować, w końcu to Twój najlepszy przyjaciel. Nie da się jednak nie zauważyć, a dokładniej wyczuć, że zapach z pyska do najprzyjemniejszych nie należy. Zdarza się to nawet tym najpiękniejszym i najsympatyczniejszym. Każdy pies ma problem z nieświeżym oddechem. A gdyby tak wspólnie z Tobą szczotkował kły po każdym posiłku? Może brzmi to zabawnie, ale u nas znajdziesz specjalnie dostosowane do tego celu szczoteczki do zębów dla psów.

Dlaczego warto używać szczoteczek do zębów dla psów?

Na początek zastanów się, jak to jest, gdy ty nie myjesz zębów? Jak się wtedy czujesz? Co więcej, co się stanie, gdy przestaniesz dbać o higienę jamy ustnej? Pies oczywiście potrafi sobie poradzić z tym problemem, aby pozbyć się zanieczyszczeń, obgryza np.: gałązki, pewnie nie raz to widziałeś. To jednak nie zawsze wystarcza. Warto zatem wspomóc go szczotką do zębów dla psa, szczególnie gdy mieszkasz w mieście i nie macie do dyspozycji naturalnego wybiegu, pełnego różnorodnej roślinności. Psy są mądre i potrafią o siebie zadbać, pod warunkiem, że mają do tego możliwości. Choroby dziąseł, ubytki w uzębieniu, złamane kły i to, co bywa dość uciążliwe dla każdego właściciela, nieświeży oddech. To problemy, które można rozwiązać w bardzo prosty sposób, wystarczy regularnie używać szczoteczek do zębów dla psów i po kłopocie.

Jaką szczoteczkę dla psów wybrać?

Nasze szczoteczki do zębów dla psów zostały przetestowane na wielu czworonożnych ochotnikach. Gdyby potrafili mówić, to z pewnością i to ze świeżym oddechem, poleciliby naszą ofertę. Dla Ciebie i Twojego najlepszego przyjaciela przygotowaliśmy dwustronne szczoteczki do zębów dla psa, wykonane z miękkiego, wytrzymałego włosia. Zadbają one przede wszystkim o usunięcie kamienia nazębnego, resztek jedzenia i nalotu powstającego na płytce nazębnej.

Szczoteczki do zębów to zdrowie Twojego psa

Pewnie wiesz, że wiele schorzeń powstaje m.in. od problemów z uzębieniem. Weterynarze zwracają uwagę na ten problem od lat, mówią też o tym dentyści. Właściwa higiena jest istotna nie tylko u ludzi, ale i czworonogów. Szczoteczki do zębów dla psów, to dobry początek, aby Twój najlepszy przyjaciel uniknął cierpienia spowodowanego chorobą wywołaną przez uzębienie, a przecież pyskiem poznaje i smakuje cały świat. Szczotki do zębów dla psa, to żadna fanaberia, ale sprawdzona metoda, która dba o zdrowie czworonogów i pozwala im tryskać energią, którą tak uwielbiasz.