Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Zabawki dla yorka

Zabawki dla yorka

Nauka i zabawa dla Twojego czworonoga

Zabawki dla yorka, które znajdują się w ofercie Little Heroes, mają za zadanie budować więź Czworonoga z właścicielem poprzez naukę i zabawę. Pies dzięki urozmaiconym zabawom będzie pełen energii, ciekawy świata i chętny na podejmowanie nowych, codziennych wyzwań. W naszej ofercie właściciele Czworonogów znajdą wiele ciekawych, a także edukacyjnych rozwiązań, dzięki którym Państwa york z chęcią będzie oddawał się zabawom. Oferujemy bezpieczne i funkcjonalne gadżety, takie jak np. zabawka królik Rex, piłka Fireball czy też piesek Chloe's House.

Zabawki dla yorka od Little Heroes

Nasze zabawki pomogą w prawidłowym rozwoju Państwa Czworonoga i zapewnią mu doskonałą rozrywkę na długi czas, rozbudzając w nim zainteresowanie szelestem i oryginalnym wyglądem. Szeroki asortyment zabawek Little Heroes z pewnością zadowoli zarówno Pupila, jak i właściciela.

Niezależnie od rodzaju, zabawki dla yorka powinny być dopasowane do wieku psa i jego temperamentu. Jeśli jesteśmy posiadaczami szczeniaka musimy pamiętać, aby zabawka spełniała odpowiednie kryteria dotyczące bezpieczeństwa jej użytkowania – mowa tu szczególnie o drobnych, przyczepionych do zabawki elementach – dodatkach. Powinna być również miękka. Dla właściciela Pupila z pewnością istotne pozostają również takie aspekty, jak atrakcyjność zabawki, jej cena oraz łatwość w pielęgnacji. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane modele, które sprostają oczekiwaniom małym i dużym psom rasy york.

Mamy świadomość, że każda rasa i każdy pies charakteryzują się zupełnie odmiennymi potrzebami, dlatego nasza oferta została przygotowana z myślą o zarówno małych, jak i większych pieskach, tych starszych i nieco młodszych. Zabawki o różnej wielkości, fakturze, wykonane z odmiennych materiałów i w różnych cenach pozwolą na znalezienie idealnego zestawu dla swojego pupila. York jest psem o małej budowie, tak więc akcesoria i zabawki jemu dedykowane muszą być dopasowane swoją wielkością do czworonoga, a także jego wieku.

Funkcjonalne i bezpieczne zabawki dla Pupila rasy york

Solidne wykonanie oraz dbałość o właściwie dobrany materiał, z jakiego została wykonana zabawka, to gwarancja najlepszej i niezwykle radosnej zabawy. Od lat działamy na rynku i zyskujemy sympatię wielu klientów – właścicieli różnej rasy psów. Funkcjonalność akcesoriów i zabawek oraz ich bezpieczeństwo codziennego użytkowania to nasze priorytety, dlatego mają Państwo pewność, że kupując zabawki z naszego sklepu nabywają produkt sprawdzony, pochodzący od cenionych i znanych producentów.

Popularne wpisy

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Ostatnie wpisy