Przez używanie Stron serwisu littleheroes.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek i innych podobnych technologii zgodnie z Polityką Cookies. Zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Torba 2w1 SIENNA XL khaki

Nowy produkt

440,00 zł Brutto

Po sukcesie sprzedażowym torby Sienna, marka Chloe’s Home przygotowała torbę SIENNA dla większych psów. Lekkie i poręczne torby są łatwe do spakowania, bo zajmują mało miejsca, pies i kot poczują się bezpiecznie w torbie. Torba SIENNA XL uszyta jest z zewnątrz z pikowanego materiału, a w środku wyściela ją najmilszy z dostępnych na ryku kocyk, który będzie przyjemny dla najdelikatniejszej skóry psa czy kota.

Torba ma największy wymiar z dostępnych w naszej ofercie. Jednak nie tylko tym się wyróżnia.

Torba Sienna XL została zaprojektowana tak, by oprócz funkcji torby była używana jako siedzisko podczas podróży autem, pociągiem, łódką czy innym środkiem transportu. Jej rozcięcia są na tyle duże z boku, aby łatwo można było wywinąć przód torby. Dzięki temu pies czy kot widzą co się dzieje siedząc w torbie na siedzeniu. Zwierzę jest przymocowane w torbie do szelek/obroży za pomocą paska z karabińczykiem. Z kolei torba jest przymocowana do siedzenia za pomocą dołączonego długiego paska, który wystarczy inaczej przepiąć niż podczas noszenia. Pasek ten ma możliwośc regulacji i dostosowania szerokości do wielkości siedzenia w samochodzie. Dzięki temu w bezpieczny sposób możesz zmienić torbę w siedzisko do auta.

W środku znajduje się także mała kieszonka na najpotrzebniejsze rzeczy podczas spaceru tj. woreczki na odchody, klucze, chusteczki itp. Na spodzie wszyte jest odpowiednie dno, które sprawia, że maluch będzie mógł stabilnie stać czy leżeć. Także otwór do wyjścia jest wycięty niżej, niż w standardowych torbach, aby pies czy kot mogli się położyć i widzieć co jest na zewnątrz.

Torba ma wygodną rączkę na środku pasków do torby, aby nie wrzynały się one podczas noszenia torby na ramieniu czy w dłoni.

Wymiary: mierzone po spodzie: 40cm dł x 20cm szerokość x 29cm wysokości

29 innych produktów w tej samej kategorii: